Vianočný stolnotenisový turnaj

Vianočný stolnotenisový turnaj

Pred Vianocami usporiadala naša škola  1. ročník stolnotenisového turnaja, o ktorý bol veľký záujem a prihlásilo sa celkovo 20 chlapcov a 5 dievčat.

Celý turnaj prebiehal v priateľskej vianočnej atmosfére, no napriek tomu sa za zeleným stolom odohrávali zaujímavé a napínavé zápasy.

Turnaj vyvrcholil v posledný deň pred odchodom na vianočné prázdniny finálovými zápasmi chlapcov, aj dievčat.

Celým turnajom prešiel bez jedinej prehry a tým sa stal aj prvým víťazom vianočného stolnotenisového turnaja Matúš Ščuka z 1.D triedy, medzi dievčatami si prvé miesto vybojovala Patrícia Gáborová z 3.Z.

Bolo pekné sledovať, s akým zanietením hrali naši žiaci o čo najlepší výsledok, aj keď víťaz mohol byť len jeden. Už teraz sa všetci tešíme na 2. ročník vianočného stolnotenisového turnaja, ktorý sa uskutoční zase o rok. Ďakujem všetkým za pekné športové zážitky.

František Budaj, DiS